MAL211845472E3
MFR.Part #
MAL211845472E3
JLCPCB Part #
C2167054
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.67A@100Hz 100mΩ 16V 18mm 4700uF 8000hrs@125℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS