MAL211666151E3
MFR.Part #
MAL211666151E3
JLCPCB Part #
C1498460
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 150uF 184.6mA@100Hz 2000hrs@105℃ 25V 500mΩ 5mm 8.2mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS