MAL211636151E3
MFR.Part #
MAL211636151E3
JLCPCB Part #
C5115651
Package
Plugin,D8.2xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 150uF 184.6mA@100Hz 2000hrs@105℃ 25V 500mΩ 5mm 8.2mm ±20% 插件,D8.2xL12mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS