UBT1H221MPD8TD
MFR.Part #
UBT1H221MPD8TD
JLCPCB Part #
C2166389
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10mm 220uF 465mA@120Hz 5000hrs@125℃ 50V 5mm 98mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS