CRA06E083100KJTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA06E083100KJTA
Description
100kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS