UMF1E6R8MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMF1E6R8MDD
JLCPCB Part #
C1668496
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 25V 25mA@120Hz 4mm 5Ω 6.8uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS