MAL210476222E3
MFR.Part #
MAL210476222E3
JLCPCB Part #
C1638779
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+105℃ 110.7mm 2200uF 28.5mm 400V 5000hrs@105℃ 56mΩ@100Hz 65mm 8.4A@100Hz ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS