ORNTV50015001TS
MFR.Part #
ORNTV50015001TS
JLCPCB Part #
C7016556
Description
100mW 5 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS