MAL210267152E3
MFR.Part #
MAL210267152E3
JLCPCB Part #
C5759453
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 110.7mm 1500uF 28.5mm 450V 65mm 8.3A@100Hz 81mΩ@100Hz ±20% Bolt,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS