MAL210477222E3
MFR.Part #
MAL210477222E3
JLCPCB Part #
C3815005
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+105℃ 111.7mm 2200uF 31.8mm 450V 5000hrs@105℃ 53mΩ@100Hz 76mm 9.7A@100Hz ±20% Bolt,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS