MAL210118223E3
MFR.Part #
MAL210118223E3
JLCPCB Part #
C1617284
Package
Bolt,D50xL83.8mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 14.43A@10kHz 19mΩ 22.2mm 22000uF 50mm 63V 83.8mm ±20% 螺栓,D50xL83.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS