BZW04-9V4HE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-9V4HE3/73
JLCPCB Part #
C1666513
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
11.6V 15.6V 25.7A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 9.4V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS