MAL210119103E3
MFR.Part #
MAL210119103E3
JLCPCB Part #
C1582359
Package
Bolt,D50xL83.8mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10000uF 100V 13.65A@10kHz 21mΩ@100Hz 22.2mm 50mm 83.8mm ±20% 螺栓,D50xL83.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS