MAL210158223E3
MFR.Part #
MAL210158223E3
JLCPCB Part #
C3815792
Package
Bolt,D50xL88.8mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 11.1A@100Hz 19mΩ@100Hz 22.2mm 22000uF 50mm 63V 88.8mm ±20% 螺栓,D50xL88.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS