P0805E6810BNT
MFR.Part #
P0805E6810BNT
JLCPCB Part #
C4332908
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS