MAL209675152E3
MFR.Part #
MAL209675152E3
JLCPCB Part #
C6898590
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 140mΩ@100Hz 1500uF 20mm 350V 40mm 5000hrs@85℃ 6.2A@100Hz 75mm ±20% Plugin,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS