ERC5546K400DHEK600
MFR.Part #
ERC5546K400DHEK600
JLCPCB Part #
C3508339
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS