MAL209667102E3
MFR.Part #
MAL209667102E3
JLCPCB Part #
C1614783
Package
Plugin,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 234mΩ@100Hz 35mm 450V 5000hrs@85℃ 6A@100Hz ±20% 插件,D35xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS