CMF2082R000JNRE
MFR.Part #
CMF2082R000JNRE
JLCPCB Part #
C1776104
Description
-55℃~+175℃ 1W 82Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors