MAL209677102E3
MFR.Part #
MAL209677102E3
JLCPCB Part #
C1616161
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 20mm 236mΩ@100Hz 40mm 450V 5.3A@100Hz 5000hrs@85℃ 75mm ±20% 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS