380LX821M500A102
MFR.Part #
380LX821M500A102
JLCPCB Part #
C2622105
Package
Plugin,D35xL105mm
Description
-25℃~+85℃ 105mm 10mm 246mΩ@120Hz 3.97A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 500V 820uF ±20% 插件,D35xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS