380LX562M200A102
MFR.Part #
380LX562M200A102
JLCPCB Part #
C19616692
Package
Plugin,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 10mm 200V 3000hrs@85℃ 35mm 38mΩ 5600uF ±20% 插件,D35xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS