MAL209447221E3
MFR.Part #
MAL209447221E3
JLCPCB Part #
C1609149
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 42mm 450V 600mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS