CRCW2512240RJNTH
MFR.Part #
CRCW2512240RJNTH
JLCPCB Part #
C2143088
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount