MAL209347221E3
MFR.Part #
MAL209347221E3
JLCPCB Part #
C1607570
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.45A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25mm 37mm 450V 730mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS