MAL205648332E3
MFR.Part #
MAL205648332E3
JLCPCB Part #
C1610747
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 25mm 3.14A@100Hz 3300uF 42mm 55mΩ@100Hz 63V ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS