MAL209333821E3
MFR.Part #
MAL209333821E3
JLCPCB Part #
C3723589
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 190mΩ@120Hz 2.23A@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 30mm 37mm 820uF ±20% Plugin,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS