SLPX271M385E5P3
MFR.Part #
SLPX271M385E5P3
JLCPCB Part #
C2621158
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.64A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@85℃ 30mm 37mm 385V 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS