BZD27B3V6P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B3V6P-M3-08
JLCPCB Part #
C3741995
Description
1 Independent 100uA@1V 3.53V~3.67V 3.6V 4Ω 800mW ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS