MAL209323182E3
MFR.Part #
MAL209323182E3
JLCPCB Part #
C1612777
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 110mΩ@120Hz 1800uF 2000hrs@85℃ 250V 3.35A@120Hz 35mm 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS