EET-HC2S681LA
MFR.Part #
EET-HC2S681LA
JLCPCB Part #
C3721155
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.1A@120Hz 2000hrs@105℃ 268mΩ@120Hz 35mm 420V 52mm 680uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS