MAL209323122E3
MFR.Part #
MAL209323122E3
JLCPCB Part #
C1611607
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 150mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 3.82A@120Hz 35mm 42mm ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS