ESMM421VNN681MA50U
MFR.Part #
ESMM421VNN681MA50U
JLCPCB Part #
C3724313
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.15A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 420V 488mΩ@120Hz 52mm 680uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS