MAL214255222E3
MFR.Part #
MAL214255222E3
JLCPCB Part #
C1599018
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2200uF 2500hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS