MAL205655223E3
MFR.Part #
MAL205655223E3
JLCPCB Part #
C1610585
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 16V 22000uF 30mm 33mΩ@100Hz 4.51A@100Hz 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS