B43547F2687M000
MFR.Part #
B43547F2687M000
JLCPCB Part #
C1607753
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ@100Hz 10mm 2.71A@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 42mm 680uF ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS