MAL205654223E3
MFR.Part #
MAL205654223E3
JLCPCB Part #
C1500494
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 12000hrs@85℃ 22000uF 3.47A@100Hz 30mm 32mm 44mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS