SMP7.5A-M3/85A
MFR.Part #
SMP7.5A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978171
Description
12.9V 31A@10/1000us 400W@10/1000us 50uA 7.5V 9.21V TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS