MAL205356681E3
MFR.Part #
MAL205356681E3
JLCPCB Part #
C5759392
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 2.9A@100Hz 20mm 235mΩ@100Hz 400V 40mm 680uF 75mm ±20% Plugin,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS