MAL205256681E3
MFR.Part #
MAL205256681E3
JLCPCB Part #
C6586972
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 105mm 15000hrs@85℃ 20mm 210mΩ@100Hz 3.56A@100Hz 400V 40mm 680uF 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS