MAL209678122E3
MFR.Part #
MAL209678122E3
JLCPCB Part #
C4155313
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 20mm 385V 40mm 5.7A@100Hz 5000hrs@85℃ 53mΩ 75mm ±20% 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS