MAL205352681E3
MFR.Part #
MAL205352681E3
JLCPCB Part #
C1613030
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 17.5mm 2.19A@100Hz 200V 220mΩ@100Hz 35mm 55mm 680uF ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS