ALF40C152EP350
MFR.Part #
ALF40C152EP350
JLCPCB Part #
C1614118
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 1500uF 350V 40mm ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS