MAL205253681E3
MFR.Part #
MAL205253681E3
JLCPCB Part #
C1612637
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.3A@100Hz 20mm 250V 250mΩ@100Hz 40mm 55mm 680uF 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS