BFC247944105
MFR.Part #
BFC247944105
JLCPCB Part #
C3784446
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 1uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS