ALF40C122EG250
MFR.Part #
ALF40C122EG250
JLCPCB Part #
C4155154
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 22.5mm 250V 40mm 55mm 6.51A@10kHz 80mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS