RNC55J1004FRR36
MFR.Part #
RNC55J1004FRR36
JLCPCB Part #
C3370269
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors