MAL203124471E3
MFR.Part #
MAL203124471E3
JLCPCB Part #
C1650686
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10V 18mm 3000hrs@85℃ 410mA@100Hz 470uF 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS