P0805E2800BNT
MFR.Part #
P0805E2800BNT
JLCPCB Part #
C3976270
Description
-55℃~+155℃ 200mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS