MAL203134471E3
MFR.Part #
MAL203134471E3
JLCPCB Part #
C1597753
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10V 3000hrs@85℃ 410mA@100Hz 470uF 680mΩ@100Hz 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS